Klausimai ir atsakymai

Synthesit™ – geležis yra galingas biogeninis preparatas, leidžiantis „atsukti“ savo biologinį amžių ir atnaujinti organizmą ląstelių lygiu, atkurti kraujodaros sistemą, organus ir audinius. Jau po pirmo vartojimo pajusite palankius pokyčius, kurie sustiprės kiekvieną dieną.

Kiek kapsulių turėčiau gerti per dieną?

Šiuo metu gaminamos pakuotės su dviejų tipų kapsulėmis. Pirmoji rūšis gaminama Rusijoje, joje yra 800 mcg aktyviosios geležies kapsulėje po 20 kapsulių viename stiklainyje, antrojoje – 300 mcg. aktyvioji geležis kapsulėje ir 60 kapsulių indelyje, šis variantas gaminamas Šveicarijoje. Šiame straipsnyje mes nurodome kapsulių skaičių pagal rusišką pakuotę, taip pat nurodome šveicarišką su žyma (Ch) tarp skliausteliuose.

Vartojimui skirtų kapsulių skaičius priklauso nuo individualių žmogaus savybių, bendros fizinės būklės, gyvenimo būdo, ligų ir kt. Sveriantiems iki 60 kg dažniausiai pakanka 1 kapsulės per dieną (3 Ch). Antsvorį turintiems žmonėms – 2 kapsulės (5 Ch). Sergant lėtinėmis ligomis arba norint greitesnio poveikio, rekomenduojama dozė – 3 kapsulės (8 Ch) 4-7 dienas. Tada galite sumažinti dozę ir pereiti prie vienos ar dviejų kapsulių (3-6 Ch) per dieną.

Užsisakykite Synthesit™

Originalus Synthesit™ parduodamas tik šioje svetainėje Lietuvoje. Pateikite unikalaus bioaktyvaus papildo užsakymą jums patogiausia forma.